Przedszkole "OLIVER" - Ursynów

 

 

 

 

 

Zapraszamy dzieci od 2 do 6 roku życia do naszej placówki na Ursynowie, usytuowanej w wolnostojącym budynku, spełniającym wszystkie standardy UE - w zakresie wymogów budowlanych, sanitarnych i przeciwpożarowych.

Dysponujmy dużymi kolorowymi salami zabaw ze specjalnie przystosowanymi do potrzeb dzieci toaletami (przy każdej sali). W budynku znajduje się ponadto, nowocześnie urządzone zaplecze kuchenne przygotowane do przyrządzania smacznych i domowych posiłków, pozwalające nam jednocześnie uwzględniać różnorodne diety dzieci.

Posiadamy również duży, otoczony zielenią  ( 1100m2)  plac zabaw dla dzieci, wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wieku i wzrostu dzieci. Przedszkole  jest czynne od 7:30 -18:30.

Jak do nas trafić? Z ul. Puławskiej należy skręcić w ul. Ludwinowską, a następnie w pierwszą w lewo i jadąc ok. 100 m prosto - znajdziemy się przed budynkiem przedszkola przy ul. Transportowców 1. Można do nas dojechać ponadto autobusami linii: 319, 709, 715, 727, 809 - przystanek Bogatki znajduje przy ul. Puławskiej ok. 200 m od przedszkola.

kontakt: tel: 602 770 179; email: info@oliver.com.pl

Nasi partnerzy

herosi.eu